Loading...
KONUMUNUZ

KONUM DEĞİŞTİR

SEPET

0.00 TL

Hakkımızda


Kaliteli ve Sağlıklı gıda ürünlerini tek bir çatı altında bulmak isteyenlerin adresi olan ‘Erzincan Mandıra’ 1994 yılından bu yana gurme market olarak hizmet veren ve açılan yeni şubeleriyle, gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşan bir lezzet merkezi...

Kurulduğu ilk yıldan bu yana perakendecilik anlayışını kaliteyle birleştiren ve değişen trendlere hızlıca ayak uyduran ‘Erzincan Mandıra’ , her zaman sizlere en iyi, kaliteyi sunmayı hedefliyor.

Bu nedenle ‘Erzincan Mandıra’ nın en önemli hedefi "Sınırsız Müşteri Mutluluğu "dur

‘Sağlıklı Gıdanız İçin Erzincan Mandıra’ sloganı ile Ankara’da 9 şubesiyle faaliyet gösteren ‘Erzincan Mandıra’ sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunmayı hedefleyen, tecrübe ve deneyimi geçmişe dayanan köklü bir firmadır.

Anadolu'nun eşsiz lezzetlerini nesiller boyu yaşatmak ve sevilen bu lezzetleri geçmişten günümüze tüm tazeliğiyle siz değerli müşterilerimize sunmak birinci önceliğimizdir.

Anadolu lezzetlerini en doğru ve sağlıklı yöntemlerle üretmeyi hedefleyen, organik, doğal veya fonksiyonel gıdaya önem veren üreticilerimizi yörelerine özgün ürünlerini, o yöreden özenle tedarik ederek sofralarınıza sunmaktan memnuniyet duymaktayız