Loading...
KONUMUNUZ

KONUM DEĞİŞTİR

SEPET

0.00 TL

Sık Sorulan Sorular

Üye değilseniz, "Kayıt Ol" menüsünden e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve şifrenizi kaydederek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olduğunuzda, üyelik bilgilerinize düzenlenen tüm kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.Siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görebilir, bu siparişler üzerinden hızlıca yeni sipariş verebilirsiniz. Favori ürünler oluşturabilir, siparişinize ek yapabilir ya da iptal edebilirsiniz. Duyuru listesine dahil olabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Sipariş oluşturabilmek için gerekli minimum tutar 50.00 tl dir.

Ana sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce "Sepete Git" butonuyla sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilirsiniz. Teslimat adresi ve fatura bilgilerinizi girdikten sonra açılan ekranda teslimat günü ve saatinizi seçebilirsiniz. Siparişlerinize alternatif ürün belirleyebilir, özel notunuz varsa ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilir, toplam sipariş tutarınızı, var ise indirimlerinizi ve ödeyeceğiniz tutarı görebilirsiniz. Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve koşulları kabul ettiğinizi işaretleyerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Sonrasında açılacak ekranda sipariş ettiğiniz ürünlerin listesini, ödeyeceğiniz tutarı, teslimat ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Bu ekran aynı zamanda üyelik bilgilerinizde kayıtlı e-mail adresinize de mail olarak ulaştırılacaktır.

Gerekli tedbirler alınarak Kapıda Banka Kartı Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Kapıda Temassız Ödemede gerçekleştirebilirsiniz

Kredi kartı numaranız, online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmektedir. Üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve kart bilgileri saklanmamaktadır. Kart bilgileri güvenliğini sağlamak için SSL Sertifikası bulunmaktadır.

Online Ödeme ve/veya Kapıda Nakit/Kredi Kartı ile Ödeme seçenekleriyle sipariş tamamlayabilirsiniz.

iOS ve Android uygulamaları ile cep telefonu ve tabletlerinize mobil uygulamamızı indirerek sipariş verebilirsiniz.

Siparişinizi oluşturduğunuz anda çekilen tutar bankanızda provizyonda/bekleyen işlemlerde görülecektir. Sipariş size ulaştığında bu tutar içerisinden sadece sizlere teslim edilen ürünlerin tutarı çekilecek ve aradaki fark kart bakiyenize geri yansıtılacaktır.

Şu an için sadece sitemizde yer alan mahallelere teslimat yapabilmekteyiz.

Erzincan Mandıra Online hizmet verdiği semtleri Adres Seçim ekranından görebilirsiniz.

Hayır, siparişinizi teslim alırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Et reyonundan seçtiğiniz parça (örn;dana rosto) olarak seçtiğiniz ürününüzü sepetinize eklerken ürünün özel not bölümüne parça etinizin kıyma olarak teslim edilmesi talebinizi ekleyebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler mağazalarımızda hazırlanırken özel notlarınıza dikkat edilerek hazırlanmaktadır

Meyve, sebze ürünleri siparişinizin hazırlandığı mağazada mevcut olan ürünler içerisinden en taze ürünler seçilerek hazırlanmakta, şarküteri ve et ürünleri ise siparişinizde belirttiğiniz isteğinize göre ilgili reyon görevlisi tarafından hazırlanarak teslimatı sağlanmaktadır.

-Teslimatların tamamını kendi araçlarımız ve personelimiz ile yapmaktayız.

- Ürünler sizlere teslim edilirken de aynı şekilde hem sizlerin hemde çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla temassız olarak, sosyal mesafeyi koruyarak, poşetler kapınıza bırakılmaktadır

Erzincan Mandıra Online teslimat grup saat aralıkları aşağıdaki gibidir. Teslimat grup saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

10:00-12:00 / 12:00-14:00 / 14:00-16:00 / 16:00-18:00 / 18:00-20:00

Erzincan Mandıra Online haftanın 7 günü teslimat yapılmaktadır. Teslimat saat aralıkları 10:00'dan 20:00'a kadardır.

Tüm ürünlerimiz sizler için özenle seçilmektedir. Beğenmemeniz durumunda iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.
İade ve değişim taleplerinizde ürünler tarafımızdan adresinizden alınmaktadır.

236 11 11 Müşteri Hizmetleri hattımız aracılığıyla bize ilettiğiniz değişim/iade talebinize göre ürün/ürünlerin değişimi ya da iadesi en kısa sürede sağlanmaktadır.

Yaşanan sipariş yoğunluğu sebebi ile anlık stoğu biten ürünlerimiz olabilmektedir, ancak yoğunlaşan sevkiyatlarımız ile stoklarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncellenmektedir.

Sipariş tutarınızda, gramajlı ürünler sebebi ile artı ya da eksi yönde farklılıklar oluşabilir. Gramaj farklılıkları sebebi ile banka bazlı değişkenlik gösteren provizyon sistemi uygulanmaktadır. Siparişinizi tamamladığınızda sipariş tutarı kredi kartınızdan ön provizyon olarak alınır. Verdiğiniz siparişin tutarına ek olarak, bankanızın belirlediği bir oran kadar tutar kartınızdan rezerve edilir. Sipariş hazırlandıktan sonra ürünlerin tam gramajı belirlenir ve buna göre ücret tahsil edilir. Teslim edilmesi sonrası ön provizyon iptal edilerek kartınızdan sadece teslim edilen ürün tutarı çekilir.

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın mevzuatı gereği plastik poşetler ücretli olacaktır ve poşetlerin asgari 25 Kr ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale gelmiştir. Yasa kapsamında Erzincan Mandıra Online de ücretli poşet uygulamasına geçilmiştir. 

Sayfamızda yer alan İletişim Sayfası aracılığıyla veya 236 11 11 Müşteri Hizmetlerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz

Müşteri Hizmetlerimize haftanın her günü 08:30-20:00 saatleri arasında 236 11 11 numaralı telefondan ulaşabilirisiniz.

Yemek kartları ile sadece mağazalarımızdan ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerde yemek kartı kullanılamamaktadır